Dowożenie paliwa


Dowóz paliwa w awaryjnej sytuacji

Zabrakło Ci benzyny? Do najbliższej stacji długa droga, a nie masz zapasu w kanistrze? Nie wahaj się i zadzwoń do nas. Świadczymy usługi dowozu paliwa nawet do 70 l. Od teraz nie musisz się martwić, że kiedykolwiek spotka Cię taka sytuacja. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a już nigdy nie będziesz musiał przejmować się brakiem paliwa na autostradzie. Dzięki temu, że nasza baza znajduje się niedaleko A2, to jesteśmy w stanie szybko dojechać na miejsce zdarzenia. Nie straszny nam dowóz paliwa na autostradzie, drodze krajowej czy ekspresowej. Pomożemy również przy odpaleniu samochodu metodą na plaka!

Z nami brak paliwa na autostradzie to nie problem

Niektóre awarie samochodu nie wymagają holowania i jazdy prosto do warsztatu. Dla przykładu taką sytuacją jest brak paliwa na autostradzie. Od dzisiaj nie stanowi to problemu. Zapewniamy bowiem dowóz paliwa na autostradzie i drogach krajowych. Nasza baza znajduje się w pobliżu „A dwójki”, dlatego jesteśmy w stanie szybko przetransportować dla Ciebie taką ilość benzyny, jaka wystarczy, byś bezpiecznie dojechał do miejsca docelowego. Jako TransPomoc świadczymy usługi dowozu paliwa do wskazanej przez klienta lokalizacji. Działamy ekspresowo i kompleksowo.

TransPomoc – dowóz paliwa na autostradzie A2

Spieszyłeś się poprzedniego dnia i zapomniałeś zatankować auto. Teraz jedziesz poznańskim odcinkiem „A dwójki” i spotkał Cię brak paliwa na autostradzie. Czy ta sytuacja jest dla Ciebie znajoma? Jeśli tak, to następnym razem pamiętaj, by skontaktować się z TransPomoc. Oferujemy bowiem usługę dowozu paliwa na autostradzie A2. Dbamy o to, by dojechać na miejsce interwencji możliwe w jak najkrótszym czasie. Zapewniamy również dowóz paliwa na drogach ekspresowych S5 i S11. Poinformuj nas, jaką ilość benzyny potrzebujesz, by dojechać do najbliższej stacji, a przetransportujemy ją dla Ciebie w kanistrze.

733 379 379