Pomoc drogowa – Komorniki


Zadzwoń 733 379 379

 

Laweta – Komorniki w 20 minut

Zjawiamy się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa. Komorniki to miejscowość, do której jesteśmy w stanie dojechać w ciągu 20 minut o dowolnej porze dnia i nocy! Laweta zabierze samochód do najbliższego punktu wskazanego przez klienta, a my w razie potrzeby zorganizujemy potrzebny transport pasażerów. Podczas rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie ustalić orientacyjny koszt usługi, a także pozyskać wszelkie informacje dotyczące problemu.

 

Pomoc drogowa w Komornikach na najwyższym poziomie

Oferujemy pomoc drogową w szerokim zakresie. W skład usługi wchodzi przyjazd lawety do Komornik wraz z holowaniem. Jesteśmy w stanie przyjąć zgłoszenie przez całą dobę, niezależnie kiedy będzie potrzebna laweta. Komorniki mieszczą się niedaleko naszej centrali. Podczas rozmowy telefonicznej ustalamy dokładne miejsce zdarzenia oraz wyjaśniamy, co gwarantuje przyjazd naszej lawety. Określamy wstępnie koszt wykonanej usługi przy jednoczesnym wybraniu miejsca, dokąd uszkodzony pojazd ma zostać odholowany.

Staramy się udzielić pomocy drogowej na miejscu

Oczywiście staramy się, aby holowanie z Komornik nie było potrzebne. Jeszcze na miejscu próbujemy usunąć usterkę, jeśli jest to techniczne możliwe. Dopilnujemy, aby cała sytuacja nie dostarczyła jeszcze dodatkowych powodów do stresu, a pomoc drogowa z Komornik mogła odjechać bez Twojego samochodu na lawecie.

Laweta holująca auto

 

Pomoc drogowa w Komornikach na najwyższym poziomie

Wykonujemy zlecenie zawsze przy użyciu pełnosprawnych urządzeń, systematyczne badania techniczne posiada także nasza laweta. Komorniki i najbliższą okolicę znamy bardzo dobrze, także swoim klientom jesteśmy w stanie zaproponować np. gdzie pozostawić auto, z jakiego warsztatu naprawczego warto skorzystać. Charakteryzuje nas wielowymiarowa pomoc drogowa.

Liczy się dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo

Nasz mechanizm działania jest zawsze taki sam. Za główną wartość przyjmujemy sobie bezpieczeństwo naszych klientów, ale także pozostałych uczestników ruchu drogowego. Pojawiając się w krótkim czasie na miejscu nie łamiemy przepisów, a zgodnie ze standardami wykonujemy holowanie. Komorniki to miejscowość położona na trasie wylotowej Poznania, stąd też zdajemy sobie sprawę, że w tej lokalizacji nie wchodzi w grę dłuższy postój i blokowanie ruchu. W wielu przypadkach przydaje się doświadczenie naszych pracowników, czego brakuje wielu konkurencyjnym firmom świadczącym usługi pomocy drogowej w samych Komornikach jak również na terenie Wielkopolski.

Autoholowanie

 

Sprawne holowanie – Komorniki i okolice

Od wielu lat zajmujemy się branżą motoryzacyjną i świadczymy kompleksowe usługi dla osób fizycznych, firm oraz instytucji. Nie tylko gwarantujemy pomoc drogową w Komornikach, ale również w okolicznych miejscowościach, jak i całej Wielkopolsce. Z racji położenia naszej siedziby, sprawdzeni specjaliści są w stanie pojawić się z wysokiej jakości sprzętem w ciągu kilkudziesięciu minut w samej miejscowości Komorniki lub na odcinkach autostrady a2 czy dróg szybkiego ruchu s5 i s11.

Pomoc drogowa Pomoc drogowa Pomoc drogowa Autoholowanie

Bez zmartwień i stresu

Nasza niezawodna flota często dokonuje niewielkich napraw na miejscu. Wówczas nie ma konieczności transportu auta z Komornik. W przypadku braku paliwa, także tego usługę dowozu jesteśmy gotowi wykonać na terenie Komornik i okolicznych miejscowości. Po naszej stronie możliwe jest także otwarcie pojazdu bez dodatkowych szkód. Oprócz bardzo dużej dostępności gwarantujemy również atrakcyjne ceny. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaproponować auto zastępcze, dzięki któremu możliwa będzie kontynuacja podróży. Nasza pomoc drogowa w Komornikach jest zawsze do dyspozycji i nigdy nie zawodzi.