Pomoc drogowa Komorniki


Zadzwoń 690 498 930

 

Zjawiamy się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa. Komorniki to miejscowość, do której jesteśmy w stanie dojechać w ciągu 20 minut o dowolnej porze dnia i nocy! Oferujemy nasze usługi transportowe w szerokim zakresie. W ich skład wchodzi przyjazd lawety wraz z holowaniem. W przypadku, gdy pojawią się problemy z pojazdem, to można się z nami skontaktować i zamówić określoną usługę. Podczas rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie ustalić orientacyjny koszt usługi, a także pozyskać wszelkie informacje dotyczące problemu.

Przygotowani na szybkie holowanie – Komorniki i okolice

Od wielu lat zajmujemy się branżą motoryzacyjną i świadczymy kompleksowe usługi dla osób fizycznych, firm oraz instytucji. Nie tylko gwarantujemy pomoc drogową w Komornikach, ale również w okolicznych miejscowościach, jak i całej Wielkopolsce. Z racji położenia naszej siedziby nasi sprawdzeni specjaliści są w stanie pojawić się z wysokiej jakości sprzętem w ciągu kilkudziesięciu minut.

Nasz mechanizm działania jest zawsze taki sam. Za główną wartość przyjmujemy sobie bezpieczeństwo naszych klientów, ale także pozostałych uczestników ruchu drogowego. Pojawiając się w krótkim czasie na miejscu nie łamiemy przepisów, a zgodnie ze standardami wykonujemy holowanie. Komorniki to miejscowość położona na trasie wylotowej Poznania, stąd też zdajemy sobie sprawę, że w tej lokalizacji nie wchodzi w grę dłuższy postój i blokowanie ruchu. W wielu przypadkach przydaje się doświadczenie naszych pracowników, czego brakuje wielu konkurencyjnym firmom na terenie Wielkopolski.

Pomoc drogowa w Komornikach na najwyższym poziomie

Dzwoniąc do nas przez całą dobę jesteśmy w stanie przyjąć zgłoszenie. Ustalamy podczas rozmowy telefonicznej dokładne miejsce zdarzenia oraz co gwarantuje przyjazd naszej lawety do Komornik. Określamy wstępnie koszt wykonanej usługi przy jednoczesnym wybraniu miejsca, dokąd uszkodzony pojazd ma zostać odholowany. Oczywiście staramy się jeszcze na miejscu usunąć usterkę, jeśli sprawa tego dotyczy. Dopilnujemy, aby cała sytuacja nie dostarczyła jeszcze dodatkowych powodów do stresu. Wykonujemy zlecenie zawsze przy użyciu pełnosprawnych urządzeń, systematyczne badania techniczne posiada także nasza laweta. Komorniki i najbliższą okolicę znamy bardzo dobrze, także swoim klientom jesteśmy w stanie zaproponować np. gdzie pozostawić auto, z jakiego warsztatu naprawczego warto skorzystać.

Bez zmartwień i stresu – pomoc na najwyższym poziomie

Nasza niezawodna flota często dokonuje niewielkich napraw na miejscu. Wówczas nie ma konieczności transportu auta. W przypadku braku paliwa, także tego rodzaju usługę jesteśmy gotowi wykonać na terenie Komornik i okolicznych miejscowości. Po naszej stronie możliwe jest także otwarcie pojazdu bez dodatkowych szkód. Oprócz bardzo dużej dostępności gwarantujemy również atrakcyjne ceny. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaproponować auto zastępcze, dzięki któremu możliwa będzie kontynuacja podróży. Nasza pomoc drogowa w Komornikach jest zawsze do dyspozycji i nigdy nie zawodzi.