Laweta Plewiska


Zadzwoń 733 379 379

 

Profesjonalne usługi lawetą, możliwość odholowania pojazdów osobowych, dostawczych oraz innych maszyn, to tylko kilka wyróżników oferowanej przez nas pomocy drogowej w Plewiskach. To co odróżnia nas od lokalnej konkurencji, to przede wszystkim świadczenie usług 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ponadto gwarantujemy błyskawiczny dojazd na miejsce zdarzenia. Szybkość obsługi wynosi zaledwie 20 minut z racji położonej nieopodal siedziby naszej firmy. Tak wygląda pokrótce wygląda nasza pomoc drogowa. Plewiska jesteśmy w stanie obsłużyć natychmiast!

Całodobowa pomoc drogowa – Plewiska i okoliczne miejscowości

Służymy pomocą w przypadku różnego rodzaju sytuacjach drogowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy również w stanie udzielić fachowej porady. Swoje usługi świadczymy przez cały rok na terenie całego województwa wielkopolskiego. Oferowane przez nas wsparcie kierowcom w sytuacjach awaryjnych dotyczy szerokiego spektrum czynności, nie jest to tylko holowanie. Plewiska mogą na nas liczyć pod względem dostarczenia brakującego paliwa, naprawy drobnych usterek czy przewozu różnego rodzaju maszyn do wybranej lokalizacji.

W trakcie wykonywanej przez nas pracy staramy się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Pojazd podczas całego holowania nie ulegnie kolejnym usterkom. Zapewniamy także auto zastępcze, jeśli zaistnieje konieczność ruszenia w dalszą trasę lub umożliwi to szybszą realizację formalności, spraw po stronie klienta. W kwestii mocno uszkodzonych aut sprawny transport pojazdu umożliwi nasza niezawodna laweta. Plewiska to miejscowość położona pod Poznaniem, a zarazem stanowiąca ważny węzeł dojazdu do stolicy Wielkopolski, stąd dłuższe blokowanie ruchu drogowego nie może mieć miejsca.

Wiedza w zakresie holowania – najszybsza laweta w Plewiskach

Do naszych atutów można zaliczyć także profesjonalne podejście do działań pomocy drogowej. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz troską o klientów. Posiadamy w swoim wyposażeniu specjalistyczny sprzęt, który podlega systematycznym przeglądom technicznym. Świadczona przez nas pomoc drogowa w Plewiskach nie byłaby profesjonalna, gdyby nie zasilenie naszych szeregów przez doświadczonych i uzdolnionych pracowników. Głównie za ich sprawą możemy podjąć się każdego zlecenia. Czasami nawet zdalnie są w stanie udzielić kilku wskazówek, które rozwiążą problem niewielkiej usterki w samochodzie klienta.

Zadowolenie klienta oraz udrożnienie ruchu w danej lokalizacji jest dla nas dowodem na to, iż dobrze wykonaliśmy swoją pracę. Jesteśmy pomocni na każdym etapie niezależnie od wielkości uszkodzeń pojazdu. Dojedziemy do Plewisk w ekspresowym tempie, profesjonalnie załadujemy i przetransportujemy pojazd w wybrane miejsce. Możemy też zaproponować warsztat naprawczy, jeśli sami nie będziemy w stanie uporać się z awarią. Nasza laweta w Plewiskach wiele razy okazała się pomocna dla naszych klientów. Jej możliwości pozwalają na zminimalizowanie stresu i szybką reakcję w przypadku kolizji.