Laweta Puszczykowo


Zadzwoń 733 379 379

 

Twój samochód zepsuł się? Stanąłeś gdzieś na drodze i nie wiesz co dalej? Wystarczy zadzwonić do nas, a my udzielimy błyskawicznej pomocy drogowej w Puszczykowie. Oferujemy nasze usługi przez całą dobę na terenie całej Wielkopolski. Z racji lokalizacji naszej firmy można liczyć, że błyskawicznie na miejsce dotrze nasza laweta. Puszczykowo jest objęte przez nas specjalnym nadzorem, na tym terenie warto do nas zwrócić się o pomoc. Nie tylko odholujemy pojazd, ale też możemy usunąć drobną awarię, dostarczyć odpowiednie paliwo.

Błyskawiczna usługa pomocy drogowej w Puszczykowie

Prawie każdy kierowca przeżył sytuację awarii, wówczas jesteśmy nie tylko zmuszeni przerwać podróż, ale czasami jej zaprzestać. Podczas takich nieprzewidzianych sytuacji należy skorzystać z profesjonalnej firmy, która oferuje usługę jaką jest pomoc drogowa. Puszczykowo to teren, na którym często niesiemy pomoc kierowcom. Uszkodzone lub po udziale w kolizji samochody zabiera nasza laweta. Puszczykowo i okoliczne miejscowości znamy jak własną kieszeń, szybko i bezpiecznie odholujemy pojazd w wyznaczoną lokalizację.

Skuteczna pomoc w każdym miejscu i o każdej godzinie!

Nierzadko niemiłe przygody zdarzają się w miejscach daleko od większych aglomeracji miejskich oraz w porach, kiedy to trudno liczyć na wsparcie mieszkańców. Stąd też nasza usługa pomocy drogowej w Puszczykowie pozwala sprawnie, bezpiecznie i tanio poradzić sobie z wieloma przeciwnościami losu. Za pomocą naszego specjalistycznego sprzętu możemy odholować pojazd z dowolnego miejsca. W ramach atrakcyjnej ceny jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszego nawet zlecenia i to z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Przestań obawiać się awarii – skorzystaj z naszej lawety na terenie Puszczykowa i okolic

Nasza laweta w Puszczykowie to zawsze najnowocześniejszy sprzęt, którego ładowność może osiągnąć nawet 12 ton. Przewozimy najcięższe samochody osobowe i nie tylko. Dbamy o bezpieczeństwo, zarówno uszkodzony samochód, jak i jego pasażerów z bagażami jesteśmy w stanie przewieźć do wybranej przez nich lokalizacji.

Do naszych atutów należy przede wszystkim szybkość działania przy jednoczesnej dostępności wielu naszych samochodów. Każdy z pojazdów pozwala nam na holowanie i udzielenie należytej pomocy drogowej w Puszczykowie. Doświadczenia w branży motoryzacyjnej przerodziły się w naszą pasję. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Nasza laweta w Puszczykowie jest w stanie odholować samochody osobowe, busy, autobusy, dostawczaki oraz inne pojazdy ciężarowe.

TransPomoc w wielu odsłonach

W naszej ofercie znajduje się nie tylko pomoc drogowa w Puszczykowie, ale także ratownictwo drogowe, możliwość holowania sprzętu ciężkiego, wyciąganie samochodów z rowu oraz awaryjne otwieranie pojazdów. Podczas wykonywania usług wykorzystujemy tylko profesjonalny i sprawdzony sprzęt. Każda laweta jest systematycznie sprawdzana pod względem technicznym i posiada niezbędne przeglądy oraz wyposażenie. Podczas odholowywania przestrzegamy przepisów ruchu drogowego, ponieważ bezpieczeństwo dla nas jest najważniejsze.