Wypożyczalnia lawet Poznań


Kompleksowa wypożyczalnia lawet TransPomoc

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu sprzętu, który ma skutecznie pomóc w razie awarii samochodu lub innej nieprzewidzianej sytuacji. Osoby pracujące w naszej wypożyczalni autolawet gwarantują szybki kontakt oraz możliwość ustalenia dokładnej wyceny. Wynajem autolawet mieści się pod Poznaniem – w Luboniu. Dogodna lokalizacja pozwala klientom na bezproblemowe dotarcie do naszej bazy.

Wynajem lawet – Poznań – Luboń

Do podjęcia współpracy zachęcamy osoby z całej Wielkopolski. Oferujemy wynajem autolawet w bliskiej okolicy Poznania, świadczymy usługi na terenie m.in. Lubonia, Puszczykowa czy Mosiny. Przyczepy i lawety samochodowe wypożyczamy przez 7 dni w tygodniu. Pomagamy klientom w trudnych przypadkach na drodze, ale także wtedy, gdy potrzebują wynająć lawetę w innym celu. Mieszkańcy Poznania często zgłaszają się do nas, ponieważ zależy im na szybkim rozwiązaniu ich problemów lub realizacji planowanego przedsięwzięcia. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny usługi.

Auto laweta Iveco Daily

Silnik 180 koni

Norma emisji spalin euro 6

Najazd 5,2m x 2,1m

Dostępne na prawo jazdy kat. B

Cena za dobe 450 zł

Kaucja 1000 zł

Limit kilometrów 1000

Przyczepa – laweta Besttrailers

Laweta wymiary 8,5m x 2,1m do przewozu 2 pojazdów jednocześnie

DMC 3500 Ładowność 2470 kg

Środek wykonany z blachy alu łezką

Dodatkowe podpory

Oświetlenie Led

Cena za dobę 200zł

Rocznik 2021

Przyczepa – laweta Besttrailers

Laweta 4.5m x 2.1m do przewozu jednego jedno samochodu

DMC 2700kg

Ładowność 2030kg

Laweta całkowicie zabudowana płytą stalową lohr

Posiada dodatkowe oświetlenie Led

Wysokość jedyne 60cm

Cena za dobę 100zł

Rocznik 2021

Przyczepa – laweta Boro Jupiter

Laweta 6m x 2,2 m do przewozu jednego busa lub dwóch małych samochodów

DMC 3500 kg

Ładowność 2400 kg

Laweta całkowicie zabudowana płytą stalową lohr

Posiada dodatkowe podpory oraz oświetlenie Led

Wysokość jedyne 60 cm

Cena za dobę 150 zł

Rocznik 2020

Przyczepa – laweta Boro BR2

Laweta 8,3m x 2,2m do przewozu dwóch samochodów

DMC 3500 kg

Ładowność 2500 kg

Wysokość jedynie 60cm

Posiada dodatkowe podpory oraz oświetlenie Led

Cena za dobę 150 zł

Rocznik 12.2017

Przyczepa – laweta Niewiadów Jupiter

Laweta 5mx2,1m

DMC 3500 kg

Ładowność 2640 kg

5m długości najazdu

Laweta jest wypełniona w całości blachą lohr, posiada dodatkowe podpory oraz oświetlenie Led

Cena za dobę 150 zł

Rocznik 12.2018

Wypożyczalnia lawet w Poznaniu do zadań specjalnych

Potrzebujesz pilnej pomocy? Nawet w sytuacjach kryzysowych i najbardziej nieprzewidzianych doskonałym wyborem będzie wypożyczalnia lawet. Poznań i okoliczne miejscowości to główny obszar naszych działań. Od lat świadczymy usługi związane z pomocą drogową w aglomeracji poznańskiej.

Holujemy własnym sprzętem, jak również umożliwiamy wynajem lawet. Poznaliśmy potrzeby i wymagania osób z Poznania oraz okolic. Na bazie tych doświadczeń staramy się urozmaicić ofertę tak, aby każdy był w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

Wynajem autolawety w Poznaniu

TransPomoc świadczy szeroki zakres usług. Począwszy od dowożenia paliwa aż do wypożyczenia lawety. Poznań, Komorniki, Plewiska, Luboń, Puszczykowo, Mosina to obszary, na których prężnie działamy. W ofercie posiadamy wiele modeli samodzielnych przyczep, każda ma możliwość transportu co najmniej jednego auta osobowego. Świadczymy również usługę wynajmu autolawety na terenie Poznania. Jest to samochód solidnej marki Iveco Daily. Do poruszania się nim wystarczy prawo jazdy kat. B.

TransPomoc – solidna wypożyczalnia przyczepek samochodowych

Oprócz lawet wypożyczamy również przyczepy samochodowe. Potrzebujesz przewieźć meble, urządzenia AGD lub maszyny wielkogabarytowe? Zgłoś się do nas, proponujemy wynajem przyczepek samochodowych, dzięki którym samodzielnie przetransportujesz wszystko, czego potrzebujesz w określone miejsce docelowe. Oferowane maszyny są w stanie przewieźć dwa samochody osobowe lub małego busa, dlatego mogą poszczycić się dużą ładownością. Nasze przyczepki samochodowe zawierają dodatkowe podpory, oświetlenie LED, ponadto wykonane są z wysokiej jakości płyty stalowej. Gwarantujemy bezpieczeństwo przewozu, konkurencyjne ceny i wielofunkcyjne zastosowanie naszych sprzętów. Mamy pewność, że wybrana przyczepka samochodowa spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy do dyspozycji na terenie Wielkopolski, zapraszamy do współpracy.

Wypożyczanie przyczepki samochodowej na terenie Wielkopolski

Potrzebujesz samodzielnie przetransportować auto? Jeśli tak, to zgłoś się do nas. Oferujemy wynajem przyczep samochodowych na terenie Poznania i okolic. Dzięki temu w szybki i bezpieczny sposób przewieziesz pojazd do wyznaczonego miejsca docelowego. Nasze przyczepki samochodowe są niezawodne jeżeli chodzi o ładunek do 2,5 tony. Koszt wypożyczenia uzależniony jest od liczby dni, w których masz sprzęt na wyłączność. Nie są jednak to wysokie stawki, wychodzimy bowiem frontem do klienta i w zależności od modelu przyczepki samochodowej, cena za dobę nie przekracza 200 zł. TransPomoc to niezawodność, kompleksowość i atrakcyjny cennik. Nasze przyczepy samochodowe są w możliwie jak najlepszym stanie, by spełnić oczekiwania klientów. Przekonaj się sam!

Wypożyczalnia lawet i przyczep samochodowych – Poznań – TransPomoc.pl