Pomoc drogowa Luboń


Zadzwoń 733 379 379

 

Świadczymy usługi w zakresie pomocy drogowej, które dostępne są przez całą dobę na terenie Lubonia oraz okolic. Z racji wieloletniego doświadczenia oraz profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia jesteśmy w stanie udzielić każdorazowej pomocy. W ramach naszych usług oferujemy pomoc w obsłudze uszkodzonego mienia oraz holowanie. Luboń z racji niedalekiego położenia od siedziby naszej firmy jesteśmy w stanie obsłużyć praktycznie natychmiast. Każde zgłoszenie bez względu na przyczyny i skutki jest dla nas tak samo ważne. Żadnego wezwania nie zignorujemy.

Ekspresowa laweta – Luboń to dla nas krótki dystans do pokonania

Każdy może liczyć na błyskawiczną pomoc naszej lawety. Posiadamy niezbędną wiedzę, możliwości wobec każdej marki i każdego zdarzenia, tym właśnie charakteryzuje się nasza pomoc drogowa. Luboń znamy bardzo dobrze, dzięki zdobytemu ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pojawić się z odpowiednim sprzętem w naprawdę krótkim czasie. Obsługa szkód na drodze nie jest nam obca. Nasza kadra dysponuje stosownymi uprawnieniami do świadczenia usługi tego rodzaju pomocy drogowej.

Całodobowa pomoc drogowa w Luboniu

Na drogach publicznych, ekspresowych i autostradach wiele razy okazała się pomocna nasza laweta. Luboń z racji swojego położenia w pobliżu węzła autostradowego i drogi krajowej to miejsce, w którym występuje wiele przypadków szkód na drodze. Posiadając stosowne zezwolenia oraz ubezpieczenia, jesteśmy uprawnieni do udzielenia pomocy drogowej. Posiadamy również najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu sukcesem zakończy się każde holowanie. Luboń jest miejscem, gdzie posiadamy liczne kontakty w branży motoryzacyjnej oraz ubezpieczeń, co może okazać się pomocne w przypadku różnego rodzaju zdarzeń.

Usługi z zakresu pomocy drogowej w Luboniu

Ceny usług, które świadczymy, są atrakcyjne. Jeśli to możliwe, to zawsze staramy się dokonać naprawy na miejscu zdarzenia, tak aby holowanie pojazdu nie było konieczne. Pomoc drogowa w Luboniu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Jesteśmy w stanie zapewnić fachową obsługę w każdej sytuacji. Holowanie w Luboniu dotyczy pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Pomoc w sprawach formalnych

Profesjonalne i bezpieczne świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej w Luboniu, to nie tylko holowanie, ale wiele innych usług związane z udzielaniem pomocy w trudnych do przewidzenia sytuacji na drodze. Zawsze przez całą dobę! Niesiemy też pomoc na wielu innych polach, w kwestii rozwiązywania spraw formalnych, jak i skontaktowania osób zainteresowanych ze współpracującymi z nami punktami blacharskimi i lakierniczymi.

Więcej niż holowanie

Oferowane przez nas holowanie w Luboniu nie kończy się na dostarczeniu uszkodzonego mienia na parking. W ramach proponowanych przez nas usług jesteśmy w stanie przechować różnego rodzaju sprzęt, tj. jednoślady, części maszyn i samochodów oraz ogumienie. Nasza firma niesie fachową pomoc na wielu płaszczyznach w kwestii awarii, kolizji czy wypadku pojazdu. Podejmujemy się wyjazdu na interwencję oraz transportu przez całą dobę. Z racji lokalizacji nasza laweta w Luboniu dojedzie zawsze w błyskawiczny sposób.