Laweta S11


Zadzwoń 733 379 379

 

Pomoc drogowa na s11 pod Poznaniem

Potrzebna Ci laweta albo holowanie na s11? Oto najważniejsze informacje, co należy zrobić, aby móc szybko i sprawnie skorzystać z naszych usług pomocy drogowej na s11:

  • pomoc drogowa na s11 świadczona przez naszą firmę działa przez całą dobę i we wszystkie dni w roku (także w soboty, niedziele i święta)
  • posiadamy lawety zarówno trzyosobowe, jak i pięcioosobowe – dlatego ewentualny transport Twojej rodziny z s11 nie będzie problemem
  • możemy przetransportować kilka samochodów jednocześnie
  • dowozimy także paliwo w przypadku, gdy Ci go zabraknie podczas trasy, tak aby holowanie po s11 nie było koniecznie
  • potrafimy odpalić auto w trybie awaryjnym, np. przy rozładowanym akumulatorze.
  • dysponujemy swoim parkingiem, na który możemy odstawić uszkodzone auto
  • wynajmujemy przyczepy tym, którzy chcą samodzielnie transportować łódki, zabytkowe lub jeszcze niezarejestrowane auta
  • pomagamy przy montowaniu i dokręcaniu kół i przywozimy koła zapasowe
Laweta holująca auto

 

Warto wspomnieć, że jeśli będzie Ci potrzebna pomoc drogowa na s11 na odcinarkach w okolicach Poznania, Lubonia lub Komornik to jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie w przeciągu zaledwie 20 minut. Tak szybki czas przejazdu lawety na s11 sprawi, że awaria Twojego pojazdu nie pokrzyżuje Ci wszystkich planów na dany dzień, dlatego nie będziesz musiał stresować się na przysłowiowy zapas.

 

Holowanie s11 – kilka przydatnych informacji

Z każdej trudnej sytuacji drogowej jest wyjście i to nawet takie, które wcale nie musi być problematyczne. W przypadku awarii samochodu jest nim holowanie. S11 to znana i popularna trasa, która przede wszystkim łączy ze sobą miasta całego województwa wielkopolskiego, a docelowo ma łączyć Dolny Śląsk z północnym rejonem naszego kraju. Zdarza się, że nasza laweta na s11 wyjeżdża nawet kilka razy dziennie. Często przyczyną nie jest awaria, ale drobne zaniedbanie, którego można uniknąć stosując kilka sprawdzonych sposobów.

Szybka pomoc drogowa s11 – TransPomoc

Jak już wspomnieliśmy, podróżując na tak długim odcinku jak droga s11, warto zaopatrzyć się w numer telefonu do pomocy drogowej, która w razie potrzeby jest w stanie zapewnić potrzebne Ci holowanie z s11 do najbliższego wybranego przez Ciebie punktu – szybko, efektywnie, a także w dobrej cenie. Dlatego ruszając w dalszą trasę, nie ryzykuj holowania przez nieznaną firmę, której siedziba może znajdować się bardzo daleko od Twojego miejsca zamieszkania. Wyciągnij zapisany wcześniej kontakt i od razu dzwoń po naszych fachowców. Szybka pomoc drogowa na s11 od TransPomoc!

Autoholowanie

 

Co warto sprawdzić, żeby holowanie na s11 nie było potrzebne?

Przed wybraniem się w podróż samochodem warto oczywiście uważnie sprawdzić stan techniczny auta, uzupełnić płyn w chłodnicy oraz środek służący do mycia szyb, a także zatankować. Oczywiście wykonanie wszystkich tych czynności nie daje gwarancji, bezpieczeństwa i dojechania do celu. Nie oznacza, że mamy się bać każdej podróży! Warto na zapas sprawdzić jaka pomoc drogowa działa w rejonie trasy, tak aby mieć numer szybko pod ręką. W takim przypadku nawet jeśli holowanie na s11 czy innej drodze ekspresowej będzie potrzebne, to nie wzbudzi tak dużej ilości stresu.