Laweta S11


Zadzwoń 690 498 930

Co należy zrobić, aby móc szybko i sprawnie skorzystać z naszych usług? Oto najważniejsze informacje:

  • działamy przez całą dobę i we wszystkie dni w roku (także w soboty, niedziele i święta)
  • posiadamy auta zarówno trzyosobowe, jak i pięcioosobowe – dlatego ewentualny transport Twojej rodziny nie będzie problemem
  • możemy przetransportować kilka samochodów jednocześnie
  • dowozimy także paliwo w przypadku, gdy Ci go zabraknie podczas trasy
  • potrafimy odpalić auto w trybie awaryjnym, np. przy rozładowanym akumulatorze.
  • dysponujemy swoim parkingiem, na który możemy odstawić uszkodzone auto
  • wynajmujemy przyczepy tym, którzy chcą samodzielnie transportować łódki, zabytkowe lub jeszcze niezarejestrowane auta
  • pomagamy przy montowaniu i dokręcaniu kół i przywozimy koła zapasowe

Dodatkowo warto wspomnieć, że jeśli będziesz potrzebował usług naszego serwisu w  okolicach Poznania, Lubonia lub Komornik to jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie w przeciągu zaledwie 20 minut. Tak szybki czas przejazdu sprawi, że awaria Twojego pojazdu nie pokrzyżuje Ci wszystkich planów na dany dzień, dlatego nie będziesz musiał stresować się na przysłowiowy zapas.

Holowanie na s11 – kilka przydatnych informacji

Jak widać, z każdej trudnej sytuacji drogowej jest wyjście i to nawet takie, które wcale nie musi być problematyczne – jak chociażby holowanie. S11 to znana i popularna trasa, która przede wszystkim łączy ze sobą  miasta całego województwa wielkopolskiego, a docelowo ma łączyć Dolny Śląsk z północnym rejonem naszego kraju.

Przed wybraniem się w podróż samochodem warto oczywiście uważnie sprawdzić jego stan techniczny, uzupełnić płyn w chłodnicy oraz środek służący do mycia szyb, a także zatankować, jednak nawet wykonanie wszystkich tych czynności może nie dać nam gwarancji, że nic nieoczekiwanego się po drodze nie wydarzy. To jednak nie oznacza, że mamy się bać każdej podróży! To znak, że czas przejrzeć kontakty do okolicznych pomocy drogowych, abyśmy mieli do kogo zgłosić się po pomoc w razie potrzeby.

Podróżując na tak długim odcinku, warto zaopatrzyć się w numer telefonu do pomocy, która w razie czego jest w stanie zapewnić potrzebną Ci pomoc – szybko, efektywnie, a także w dobrej cenie. Dlatego ruszając w dalszą trasę, nie ryzykuj holowania przez nieznaną firmę, której siedziba może znajdować się bardzo daleko od Twojego miejsca zamieszkania. Wyciągnij zapisany wcześniej kontakt i od razu dzwoń po naszych fachowców!