Pomoc drogowa Mosina


Zadzwoń 733 379 379

 

W ramach naszych usług oferujemy nie tylko holowanie pojazdów czy usługę lawety i holownika, ale także awaryjne otwieranie aut, naprawianie drobnych usterek oraz dowóz paliwa. Jesteśmy gotowi na każde wezwanie przez całą dobę, bardzo ceniona jest nasza pomoc drogowa. Mosina i jej mieszkańcy już dawno na niej się poznali. Wykonujemy usługi zawsze w sposób profesjonalny i bezpieczny. Obsługujemy także inne miasta na terenie województwa wielkopolskiego.

Holowanie w Mosinie to nasza specjalność

Do wykonywania naszej pracy używamy tylko i wyłącznie sprzętu najnowszej generacji, który podlega systematycznym przeglądom technicznym. W przypadku jakichkolwiek problemów ze swoim samochodem można zwrócić się do nas bezpośrednio o pomoc. Dzięki naszemu doświadczeniu i rozbudowanemu zapleczu zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Zatrudniamy prawdziwych specjalistów, wykwalifikowanych kierowców i mechaników, których wskazówki i rady zawsze okażą się pomocne. Nie jest dla nas problemem szybka pomoc drogowa, przyjazd lawety oraz bezpieczne holowanie.

Mosina jest miastem, w którym z racji natężonego ruchu dochodzi do częstych awarii i kolizji samochodowych. Stąd też zdajemy sobie sprawę, że kompleksowe usługi związane z pomocą drogową są niezbędne. Postanowiliśmy wyjść naprzeciwko oczekiwaniom wszystkich klientów i skoncentrować swoje działania na jakości i bezpieczeństwie świadczonych usług. Błyskawiczna reakcja na zgłoszenie i wykwalifikowana kadra stanowi o sile naszej bezkonkurencyjności.

Szeroko pojęta pomoc drogowa w Mosinie

Jak prawidłowo powinna być wezwana pomoc drogowa? Mosina i okoliczne miejscowości objęte zasięgiem naszych usług pod względem reakcji naszych klientów przynosiły nam różne zachowania, niestety nie zawsze poprawne. W takiej stresującej sytuacji należy przede wszystkim zachować spokój i wyłączyć niesprawny pojazd. Warto uruchomić światła awaryjne, jeśli to możliwe. Niezbędne jest włożenie kamizelki odblaskowej i rozstawienie trójkąta ostrzegawczego. Wówczas jest dobry moment, aby zadzwonić do nas i poprosić, aby została wysłana laweta. Mosina znajduje się niedaleko naszej siedziby, więc nasz przyjazd to kwestia maksimum 30 minut.

Sprawdzimy czy auto wymaga holowania

W momencie, gdy znajdziemy się na miejscu rozpoczniemy dokładne oględziny sytuacji i wówczas możliwe będzie przedstawienie diagnozy. Wycena może nieznacznie się różnić od tej, którą wstępnie ustaliliśmy podczas rozmowy telefonicznej. Nie zawsze okazuje się, że holowanie w Mosinie będzie konieczne, ponieważ auto może być w stanie odjechać po dokonaniu kilku korekt zaistniałych usterek. W przypadku każdego zlecenia staramy się, aby każdy był zadowolony.

Z nami można uniknąć dużych kosztów. Mamy doświadczenie, które staramy się przekuć w praktykę. Świadczona przez nas pomoc drogowa w Mosinie nie jest równoznaczna z wybijaniem szyby, gdy niemożliwe jest otwarcie pojazdu, ani też przewóz na lawecie nie przyniesie dodatkowych uszkodzeń. Staramy się zawsze wykonać zlecenie z należytą jakością oraz przestrzegając standardy bezpieczeństwa.