Transport maszyn budowlanych – Luboń


Zadzwoń 733 379 379

Transport maszyn na budowę – Luboń i okolice

Prowadzisz firmę remontowo-budowlaną i potrzebujesz przewieźć ciężki sprzęt? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami. Oferujemy transport maszyn na wyznaczone przez klienta miejsce. Posiadamy odpowiednie pojazdy, by zapewnić Ci bezpieczny i sprawny przewóz. Specjalizujemy się w transporcie maszyn budowlanych, dlatego możesz nam w pełni zaufać i powierzyć wszelkie urządzenia. Zadzwoń w celu omówienia warunków współpracy. Luboń i okolice czekają na TransPomoc.

Szybki transport koparek i innych maszyn na terenie Lubonia

Świadczymy nasze usługi w Luboniu i okolicach. Zajmujemy się m.in. transportem koparek na budowę oraz przewozem innych specjalistycznych maszyn. Nasza flota jest do Twojej dyspozycji. Jeśli zastanawiasz się, czy transport ładowarek również wchodzi w zakres naszych usług, to tak. Przewieziemy dla Ciebie niemal każdy sprzęt wielkogabarytowy. Skontaktuj się z nami telefoniczne lub mailowo, by wycenić zlecenie i ustalić szczegóły.

Bezpieczny transport wózków widłowych – Luboń

Jesteśmy profesjonalną firmą, która oprócz pomocy drogowej, oferuje również przewóz różnych maszyn. Świadczymy usługi transportu podnośników nożycowych na terenie Lubonia i okolicznych miejscowości. Odpowiednio zabezpieczamy sprzęt, by trafił w miejsce docelowe w niezmienionym stanie. W ofercie znajduje się również transport wózków widłowych do magazynów czy hal przemysłowych. W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.