Pomoc drogowa Głuchowo


Zadzwoń 733 379 379

Niezawodna pomoc drogowa to nasza specjalność

Co sprawia, że wielu kierowców z województwa wielkopolskiego wybiera nasze usługi? Jest to przede wszystkim niezawodna pomoc drogowa. Obsługujemy zlecenia z Głuchowa i okolicznych miejscowości. Doskonale rozumiemy, że w krytycznych sytuacjach najważniejsze jest szybkie działanie. Dlatego też dojeżdżamy na miejsce zdarzenia możliwie jak najszybciej. Niestraszne nam awaryjne odpalenie auta, wymiana koła czy transport maszyn. Wszystkie te usługi wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu i pod czujnym okiem fachowców zatrudnionych w TransPomoc.

Wypożyczenie lawety – oferta TransPomoc

Tym, co przyciąga klientów do naszej firmy są atrakcyjne ceny, imponujące doświadczenie i kompleksowe usługi. A do nich należy m.in. wypożyczenie lawety na doby. Jeżeli mieszkasz w Głuchowie lub spotkała Cię awaria w tych okolicach to zadzwoń lub napisz. Nasi fachowcy pomogą Ci w niemalże każdej sytuacji. Do dyspozycji mamy wysokiej jakości sprzęt. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet wygórowanym oczekiwaniom klientów. Dodatkową zaletą naszej działalności jest to, że świadczymy usługi 24h/7.

Potrzebujesz holowania? Postaw na nasze usługi

TransPomoc charakteryzuje gwarancja sprawnie przeprowadzonej usługi. Dlatego tak wielu kierowców wybiera holowanie za pomocą naszych sprzętów. Świadczymy serwis m.in. w Głuchowie i okolicach. Dzięki dogodnej lokalizacji jesteśmy w stanie błyskawicznie dotrzeć we wskazane miejsce zlecenia. W razie potrzeby udostępnimy Ci samochód zastępczy. Możesz dzwonić do nas przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pomożemy Ci niemalże w przypadku każdej awarii. Nie ma problemu, z którym sobie nie poradzimy.