Pomoc drogowa Dopiewo


Zadzwoń 733 379 379

Potrzebujesz holowania? Zgłoś się do TransPomoc

Niektórych awarii nie da się naprawić na miejscu. W takich sytuacjach konieczne jest holowanie samochodu. Oferujemy taką usługę w Dopiewie i bliskich okolicach. Dzięki nowoczesnym maszynom dostarczymy Twoje auto sprawnie i na czas. Dodatkowym atutem naszej działalności jest to, że możesz liczyć na pomoc 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Docenia to grono wielu zadowolonych klientów.

Fachowa pomoc drogowa w okolicach Dopiewa

Nagłe usterki na drodze mogą spotkać każdego. Aby im przeciwdziałać, powstało TransPomoc. To fachowa i profesjonalna firma świadcząca usługi w zakresie pomocy drogowej. Ofertę kierujemy do wszystkich potrzebujących kierowców z Dopiewa i okolic. Bliskość autostrady i dróg ekspresowych pozwala nam na dotarcie na miejsce zdarzenia nawet w 20 minut od zgłoszenia awarii. Wystarczy, że zadzwonisz, a my pojawimy się z naszym sprzętem, by udzielić Ci profesjonalnego wsparcia technicznego.

Wynajem lawety dla kierowców z Dopiewa i okolic

Świadczymy kompleksowe usługi. Jeżeli potrzebujesz lawety, bez problemu Ci ją wynajmiemy. Proponujemy atrakcyjne ceny i wysokiej jakości sprzęt. Przekonało się o tym wielu mieszkańców Dopiewa. W ofercie mamy również przyczepy samochodowe. Każda dostępna maszyna może poszczycić się dużą ładownością, nawet 2,5 tony. Dzięki temu bez komplikacji możesz na nich przewieźć sprzęt wielkogabarytowy. Więcej informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.