Pomoc drogowa Dąbrówka


Zadzwoń 733 379 379

Fachowe usługi dla kierowców z Dąbrówki i okolic

Jesteśmy solidną firmą, która zajmuje się całodobową pomocą kierowcom w nagłych wypadkach. Nie zawsze konieczny jest wynajem lawety, by naprawić samochód w warsztacie samochodowym. Zazwyczaj usterka wymaga drobnego serwisu, który możemy wykonać na miejscu zdarzenia. Świadczymy kompleksowe usługi m.in. wymiany kół, a nawet dowozimy paliwo. Dzięki temu każdy klient będzie zabezpieczony w awaryjnej sytuacji. Ofertę kierujemy do mieszkańców Dąbrówki i okolic. Obsługujemy również zlecenia z innych miast na terenie województwa wielkopolskiego.

Sprawne holowanie na terenie Dąbrówki

Do wykonywania swojej pracy używamy wyłącznie wysokojakościowego sprzętu i sprawdzonych maszyn. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że poradzimy sobie szybko i sprawnie z każdą awarią. Jeżeli Twój samochód wymaga holowania również zgłoś się do TransPomoc. Przekonali się o tym kierowcy z Dąbrówki i okolicznych miejscowości. Oprócz najlepszego sprzętu zatrudniamy także wykwalifikowanych specjalistów. To oni znajdą się pierwsi na miejscu zdarzenia, by nieść pomoc przy niemalże każdej usterce Twojego auta.

Szybka i profesjonalna pomoc drogowa w Dąbrówce

Wiemy, że awaria samochodu może spotkać każdego w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego też oferujemy sprawną pomoc drogową dla kierowców z Dąbrówki i innych miejscowości z województwa wielkopolskiego. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu ważny jest czas, szczególnie na długiej trasie. Z tego względu staramy się docierać na miejsce zdarzenia w maksymalnie szybkim tempie. Umożliwia to położenie naszej bazy – w pobliżu autostrady A2 oraz dróg ekspresowych S11 i S5. Skontaktuj się z nami, gdy potrzebujesz wymienić koło, odpalić auto lub zabrakło Ci paliwa. W każdej sytuacji postaramy się pomóc.